img

Esmeralda Golewska przechodzi na dietę!

Esmeralda musiała przejść przez ciężkie chwile. Gwiazda od wielu lat zmaga się z problemami psychicznymi, a ostatnio trafiła do kliniki po załamaniu nerwowym. Teraz wróciła już do domu i podzieliła się z fanami swoimi planami na najbliższe tygodnie. Esmeralda Godlewska postanowiła schudnąć. 

Esmeralda Godlewska w szpitalu psychiatrycznym

Esmeralda Gottlewska to barwna postać polskiego showbiznesu. Za jej ekstrawagancką osobowością kryje się smutna prawda o stanie jej zdrowia psychicznego. Gwiazda od kilkudziesięciu lat zmaga się z depresją i uzależnieniem od używek. Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, gdy w 2018 roku spowodowała wypadek samochodowy. 

Po krótkiej przerwie wróciła do mediów i wzięła udział w zawodach sztuk walki celebrytów. Jedna z takich walk odbyła się w maju tego roku. Gwiazda po walce trafiła do szpitala psychiatrycznego, kiedy to media dosłownie eksplodowały komentarzami na temat tuszy Godlewskiej. Esmeralda Godlewska zostawiła szokującą wiadomość na mediach społecznościowych. Ogłosiła swoją śmierć i pożegnała się z życiem. Natychmiast interweniowała jej siostra, która przejęła opiekę nad Esmeraldą. 

Esmeralda Godlewska walczy o szczupłą sylwetkę

Celebrytka wróciła już do normalnego życia. Postanowiła jednak zawalczyć o swoje ciało i ogłosiła w mediach społecznościowych, że przechodzi na dietę. Zachęciła swoich fanów do wsparcia jej walki o lepszą sylwetkę. 

"Mam do zrzucenia 18 kilogramów, więc będzie to trochę roboty" - wyznała Esmeralda Godlewska na swoim InstaStories.

Czy Esmeralda będzie w stanie zadbać o siebie w zdrowy sposób? Fani trzymają kciuki 

Czytaj więcej o: Esmeralda Godlewska

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz