img

39. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE

Już niebawem, w ostatni weekend marca odbędzie się 39. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE. 30-31 marca 2019, Kraków – nie przegap najważniejszego wydarzenia w branży beauty!

Międzynarodowy Kongres i Targi LNE skierowane są do profesjonalistów działających w branży. W czasie kongresu poznasz najważniejsze trendy i nowości branżowe — zobaczysz między innymi ciekawe pokazy firmowe. Zdobędziesz także użyteczne umiejętności i kompetencje, które ułatwią Ci zdobywanie klientów, zarządzanie salonem, jak i profesjonalne realizowanie usług.

Na 39 Kongresie LNE nie zabraknie wielu sesji edukacyjnych, czy workshopów dla profesjonalistów. W planie wydarzenia znajduje się 8 sesji edukacyjnych, 9 workshopów, 32 prezentacje firmowe, które poprowadzi 90 ekspertów, w tym lekarze, kosmetolodzy, czy trenerzy. 2 hale wystawiennicze to aż 200 wystawców – najlepsze firmy z branży beauty.

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka!

Ćwiczenie czyni mistrza, dlatego na 39 Kongres LNE zostało zaplanowanych 9 workshopów w kameralnych grupach. Międzynarodowi eksperci poprowadzą zajęcia praktyczne z zakresu biznesu, social mediów, masażu, make-upu, kosmetologii, trychologii i stylizacji paznokci.

Sesje tematyczne

W czasie 39 Kongresu i Targów LNE odbędzie się 8 sesji edukacyjnych, podzielonych tematycznie, a wśród nich sesje: główna (Kosmetologia i healthy aging), Biznes i komunikacja, Masaż, Makijaż permanentny, Nails, Make-up oraz Kosmetologia w praktyce, czyli prezentacja premierowych zabiegów. Nowością będzie sesja Medical beauty z ograniczoną liczbą miejsc.

W programie sesji głównej dotyczącej kosmetologii i healthy aging znajdują się wykłady m.in. na temat psychobiologii, trądziku dorosłych, czy standardów w obsłudze klienta w gabinecie.

Sesja Medical beauty to aktualna wiedza ekspertów-praktyków na temat zabiegów estetycznych, a w szczególności terapii łączonych, mezoterapii igłowej i zabiegów z użyciem fibryny bogatopłytkowej. Poruszone zostaną także kwestie prawne związane z bezpieczeństwem i odpowiedzialnością praktyków wykonujących zabiegi estetyczne.

Sesje Kosmetologia w praktyce to firmowe prezentacje nowych na rynku zabiegów estetycznych i dermatologicznych.

W czasie sesji Masaż, profilaktyka i rewitalizacja będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowia mięśni dna miednicy, masażu psychosomatycznego twarzy, hawajskiego masażu Lomi-Lomi Nui, czy zastosowania metody masażu różnych struktur tkankowych w terapii krwiaków w okolicy twarzy.

Pokazy Make-up i Nails

Nowością w formule Kongresu są otwarte sceny pokazowe sesji Make-up i Nails. Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł przyjrzeć się pracy polskich i zagranicznych mistrzów makijażu i stylizacji paznokci. Sesja Nails to nie tylko pokaz najnowszych trendów w manicure, ale także praktyczna wiedza, m.in. o tym, jak uniknąć błędów przy uzupełnianiu paznokci.

Wybierając się na pokazy make-up dowiemy się, jakie trendy będą obowiązywać w najbliższe wakacje i jakie są na topie już od kilku sezonów. Jak zabłysnąć w swoim fachu? Wystarczy wybrać się na pokaz glow make-up, czy ten, jak uzyskać efekt błysku w makijażu fotograficznym. Ponadto w programie pokaz makijażu estradowego i wykorzystania tekstur w make-upie.

39. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE to doskonałe miejsce, by poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności, a także poznać innych specjalistów z tej samej branży i uczyć się pod ich okiem. Prócz sesji edukacyjnych, pokazów make-up i nails, a także praktycznych workshopów, na Kongresie czeka na uczestników kilkuset wystawców, którzy przygotowali specjalną targową ofertę w najlepszych cenach i wyjątkowych pakietach. 39. Kongres i Targi LNE to nie tylko okazja, by zadbać o swoje kompetencje, ale także zapoznać się z nowymi markami i produktami.

 

Artykuł partnera

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz