img

Love Island czyli wysypa miłości

źródło: styl.fm

Już za niedługo Telewizja Polsat wyemituje swój nowy reality show- "Love Island- wyspa miłości". Uczestnicy tego nowego programu zamieszkają w bardzo luksusowej wilii w Hiszpanii. O co chodzi w najnowszym reality show Polsatu? Czy w Polsce będzie równie popularny jak w Wielkiej Brytanii?

Nowy program Polsatu

"Love Island- wyspa miłości" powstało na podstawie brytyjskiego reality show, który powstał w 2005 roku dla telewizji ITV. Niestety po emisjach dwóch edycjach program został zawieszony, lecz ponownie został wznowiony w 2015 roku. W ostatnim czasie w UK została zrealizowana już 7 edycja tegoż programu.

Uczestnikami programu Love Island są singielki i single (łącznie 10 osób- 5 kobiet i 5 mężczyzn) w wieku od 18 do 35 lat, którzy przez okres kilku tygodni mieszkają razem na egzotycznej wyspie. Osoby, które przebywają w luksusowej willi nie posiadają żadnych telefonów oraz dostępu do internetu, każdy ruch uczestników programu jest obserwowany przez kamery. Uczestnicy podczas pobytu w wilii muszą łączyć się w pary, nie zależnie czy partner odpowiada partnerce. Pary uczestników muszą wspólnie zrealizować powierzone zadania. W następnych odcinkach uczestnicy mogą zostać w tych samych parach bądź zmienić osobę w parze (w zależności od własnych preferencji).  Uczestnik, który nie znajdzie partnera zostaje wyrzucany z programu, a na jego/ jej miejsce przychodzi nowy uczestnik. Część uczestników zostaje wyeliminowana z programu przez głosowanie widzów. W finale o nagrodę główną 100 tyś złotych walczą dwie pary wybrane przez widzów. 

Modelka Karolina Gilon prowadzącą "Love Island"

Polską wersję "Love Island" będzie prowadziła Karolina Gilon, która swoją popularność zdobyła dzięki programowi Top Model oraz serialowi "Miłość na bogato". Karolina Gilon dostała szanse na swoje 5 minut sławy w show, który wywoływał bardzo duże emocje jeszcze przed startem. Karolina określa swoją rolę w programie jako łączniczki pomiędzy uczestnikami programu, a widzami. Stwierdziła również, iż każdy z uczestników programu zawsze będzie mógł liczyć na jej wsparcie czy zgłosić się do niej nawet z najmniejszym problemem. Zapowiedziała również, że wprowadzi w życie uczestników programu odrobinę niepokoju oraz niepewności.

Prezenterka zdradziła, iż Love Island jest programem interaktywnym czyli każdy widz może wziąć udział w zabawie dzięki specjalnej aplikacji. 

Aplikacja Love Island

Widzowie mogą sami decydować o biegu wydarzeń w  programie dzięki aplikacji Love Island. Poprzez aplikację mogą wybierać zadania, które zostaną postawione uczestnikom programu czy łączyć w pary uczestników programu. Widzowie również mogą decydować kto powinien z kim pójść na randkę oraz wskazywać osoby, które powinny opuścić program. Naturalnie to właśnie widzowie poprzez głosowanie zdecydują, która z par wygra główną nagrodę.

Nowy program Polsatu wzbudzał sporo kontrowersji zanim się pojawił. Jednak po pojawieniu się programu na antenie zyskał on sporą popularność m.in. dzięki kontrowersyjnej prowadzącej Karolinie Gilon. 

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz