img

O czym rozmawiać na pierwszej randce?

​Ta pierwsza randka wreszcie nadeszła! Miałeś nadzieję, że to się stanie już od dłuższego czasu. Data została ustalona i jest tuż za rogiem. Wiesz, gdzie pójdziesz, a nawet masz już wybrany strój. O czym jednak rozmawiać na pierwszej randce? Czy istnieją tematy, których nie warto poruszać? A może jest coś, o czym warto wspomnieć na wstępie? Oto nasz krótki poradnik.

Ta pierwsza randka wreszcie nadeszła! Miałeś nadzieję, że to się stanie już od dłuższego czasu. Data została ustalona i jest tuż za rogiem. Wiesz, gdzie pójdziesz, a nawet masz już wybrany strój. O czym jednak rozmawiać na pierwszej randce? Czy istnieją tematy, których nie warto poruszać? A może jest coś, o czym warto wspomnieć na wstępie? Oto nasz krótki poradnik.  

Pierwsza randka – czy zawsze kończy się związkiem? 

Pierwsza randka to poważna sprawa. Jednak nie nastawiaj się od razu na związek. Eksperymentuj, szukaj, sprawdzaj i pamiętaj, postaw na naturalność. Nic bardziej nie odpycha mężczyzn niż udawanie przez kobietę kogoś, kim nie jest.   

W tym artykule spojrzymy na właściwy sposób podejścia do początkowej randki, jak również podpowiemy kilka zabawnych tematów do rozmowy na pierwszej randce. W ten sposób będziesz czuł się przygotowany, gdy nadejdzie dzień.  

Właściwe podejście 

Podejmowanie właściwego podejścia na pierwszej randce jest niezbędne. Oczywiście chcesz, aby wszystko poszło dobrze, ale w tym samym czasie jest wiele do nauczenia się i dowiedzieć się o drugiej osobie. 

Przede wszystkim, nie myśl o tym zbyt wiele. 

Z pewnością byłem winny nadmiernego myślenia o rzeczach i tworzenia paraliżu analitycznego. Kiedy myślisz o czymś za dużo, masz tendencję do badania każdego drobnego szczegółu i martwienia się o rzeczy, których nie powinieneś. 

Kiedy to robisz, stajesz się mniej naturalny i bardziej spięty. Pamiętaj, że ciągłe przebywanie we własnej głowie nie jest najlepszym sposobem na naturalność. Przestań analizować, a skup się na byciu tu i teraz.  

Po drugie, pamiętaj, aby dobrze się bawić. 

Kiedy podejdziesz do randki z bardziej zabawnym nastawieniem, zdejmie to z Ciebie część presji. Powiedz sobie, że jest to przygoda i będziesz się nią cieszyć. Jeśli zbytnio martwisz się o to, by wypaść idealnie, zapomnisz się rozluźnić i dobrze bawić. 

Jeśli po pierwszej randce nie przypadnie Ci do gustu dana osoba, to nic nie szkodzi - nauczyłeś się, czego nie lubisz. A to jest tak samo ważne jak to, co lubisz. 

Wreszcie, będąc przygotowany pomoże Ci cieszyć się datą więcej. 

O czym rozmawiać na pierwszej randce – propozycje tematów  

Przyznaj, że jesteś trochę zdenerwowany. Zrób to na początku randki. Bardziej niż prawdopodobne, że druga osoba przyzna się, że jest trochę zdenerwowana, jak również. Pomoże to rozładować niepotrzebne napięcie i stworzyć wzajemną więź już na początku spotkania.  

Dzieciństwo 

Gdzie dorastałeś lub gdzie nazywasz się domem. To jest świetne, aby dowiedzieć się, gdzie ktoś się urodził i gdzie czuje się jak w domu. Wiele razy są to dwie różne rzeczy. Dodatkowo pomaga to zrozumieć, gdzie ktoś był w ciągu swojego życia. 

Czy masz ulubione miejsce do odwiedzenia? Niektórzy ludzie lubią plaże, inni góry. Inni lubią jeździć do dużego miasta co roku, a jeszcze inni lubią wędrówki z plecakiem po swoich ulubionych lasach. 

Plany, marzenia 

Co masz na swojej liście rzeczy do zrobienia. Niektórzy ludzie mają aktywne listy rzeczy do zrobienia, gdzie próbują coś skreślić co kilka lat. Inni nie mają formalnej bucket list, tylko kilka pomysłów na to, co chcieliby zrobić. Wspaniale jest dowiedzieć się, co inni chcieliby zrobić, czasami może to wygenerować kilka nowych pomysłów również dla Ciebie! 

Pierwsza randka to nic strasznego, wystarczy, że zachowasz naturalności nie będziesz kłamał! Szczerość to podstawa, a d tego nie potrzebujesz żadnego przygotowania. Może po tak rozpoczętej randce, kontynuacją będzie scenariusz bdsm?

Artykuł partnera

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz