img

Oryginalne prezenty dla miłośnika sportów wodnych

Sporty wodne, takie jak flyboard, parasailing, windsurfing, nurkowanie czy rafting, to doskonała forma spędzania wolnego czasu, a także pomysł na prezent dla całej rodziny. Kurs bądź lekcja jednej z wodnych atrakcji to oryginalna forma na upominek na urodziny, imieniny czy rocznicę.

Akrobacje nad wodą

Oryginalnym pomysłem na obdarowanie bliskiej osoby jest voucher na flyboard – prezent który można zamówić za pośrednictwem strony internetowej superprezenty.pl. Jest to ekscytujący i łatwy do opanowania sport. Flyboard to forma butów umocowanych na platformie podpiętej pod turbinę skutera i kilkunastometrowego węża. Ciśnienie wody, jakie wytwarza się w urządzeniu, pozwala unieść dorosłego człowieka nad taflę wody, nawet na 10 metrów. W trakcie lotu można wykonywać różnego rodzaju akrobacje, a nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwa doświadczony instruktor.

 

Pomysł na prezent – parasailing

Parasailing to wyjątkowa forma rekreacji, która łączy w sobie sporty wodne, lotnicze i motorowe. Polega na holowaniu za motorówką specjalnego siedzenia z podpiętym spadochronem. Uczestnik zabawy unosi się nad wodę i w trakcie lotu może podziwiać widoki. Parasailing to bezpieczny sport, jednak każdy, kto z niego korzysta, musi profilaktycznie mieć na sobie kamizelkę ratunkową.

 

Lekcja nurkowania – pomysł na prezent dla niego i dla niej

Kurs nurkowania to rewelacyjny pomysł na prezent dla każdego, kto marzył o oddychaniu pod wodą i możliwości podziwiania zbiorników wodnych z zupełnie innej perspektywy. Posiadacz vouchera przechodzi szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa panujących pod wodą, a także dokładnie zapoznaje się ze specjalistycznym sprzętem. Pierwsze nurkowanie odbywa się zawsze razem z instruktorem, który zapewnia komfort i przed wszystkim bezpieczeństwo zabawy.

 

Kurs windsurfingu

Indywidualna lekcja windsurfingu może być początkiem wyjątkowej pasji. Zajęcia odbywają się z wykwalifikowanym instruktorem, który krok po kroku uczy, jak korzystać ze sprzętu, a także wykorzystywać siłę wiatru w czasie pływania. Posiadacz vouchera otrzymuje deskę szkoleniową, żagiel, piankę oraz obowiązkową kamizelkę ratunkową, dlatego nawet osoby, które nie są dobrymi pływakami, mogą czuć się całkowicie bezpiecznie podczas zajęć w wodzie.

 

Ekstremalny prezent – rafting

Rafting to spływ pontonem po rwących, górskich rzekach. Wyjątkowa forma rekreacji gwarantuje dużo dobrej zabawy i adrenaliny. Właściciel vouchera na spływ zostaje wyposażony w kamizelkę asekuracyjną, kask, pagaj oraz worki wodoodporne. Rafting to prezent dla całej rodziny i świetna forma spędzania wspólnego czasu, np. podczas rodzinnego urlopu.

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz