img

Ranking wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki wolnoobrotowe nie są skomplikowanymi urządzeniami pod względem budowy. Pomimo wszystko ich wybór nie należy do najłatwiejszych. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, w którym przedstawimy propozycje pięciu urządzeń, które naszym zdaniem są godne uwagi.

Miejsce 5: Hurom H-AF

Jeśli szukasz idealnego połączenia funkcjonalności wraz z niesamowitym designem- ta wyciskarka wolnoobrotowa jest dla Ciebie. Producenci zadbali o najmniejsze szczegóły, aby sprzęt miał świetnie prezentujący się kształty, zachowując przy tym dynamiczną linie. Osiągnięcie takiego efektu było możliwe tylko i wyłącznie dzięki połączeniu sił marki Hurom i studia projektowego Giugiaro Design. Oczywiście o świetności tego urządzenia świadczy nie tylko ponadprzeciętny wygląd, ale również charakterystyczny, dość duży otwór wlotowy, cichy i oszczędny silnik, a także boczny otwór. W konsekwencji urządzenie z pewnością jest godne polecenia i warto je brać pod uwagę decydując się na zakup wyciskarki.

Miejsce 4: Hurom HZ

Hurom HZ znalazł się w tym zestawieniu ze względu funkcjonalność i nietypowy design. Pomimo tego, że jest stosunkowo podobny do wcześniej przytoczonego urządzenia, to jednak posiada kilka udoskonaleń, o których warto wspomnieć. Przede wszystkim istnieje możliwość wymiany dodatkowej tacki przy pojedynczym otworze wlotowym, co jest bardzo praktyczne. Dodatkowo budowa wałka ślimakowego została znacząco udoskonalona. Warto wspomnieć o wykorzystaniu koszyka z silikonowymi szczotkami. Hurom HZ uważany jest za świetny sprzęt również ze względu na wiele systemów bezpieczeństwa.

Miejsce 3: Kuvings EVO820 Plus

Na podium naszego zestawienia trafiła wysokiej jakości wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings EVO820 Plus. Dzięki niej możliwe jest stosunkowo szybkie przygotowanie koktajli, hummusu, smoothie czy masła orzechowego. Do zestawu dorzucane są sitka deserowe do musów i sorbetów. Jest to urządzenie w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia, ze względu na wykonanie z odpowiednich materiałów. Bezszczotkowy silnik 240W zapewnia prawidłowe działanie przez długi okres czasu.

Miejsce 2: Hurom H-Al One Stop

Nie da się ukryć, że Hurom H-Al One Stop to najbardziej zaawansowane urządzenie pod względem technologicznym, jeśli chodzi o tego producenta. Innowacją jest pokrywa One Stop, która wyposażona jest w dwa noże. Są w stanie bez większych problemów pokroić i rozdrobnić wszelkie składniki. W konsekwencji możliwe jest wrzucenie do wnętrza warzyw i owoców, a po uruchomieniu nie musimy znajdować się w pobliżu, bowiem cały proces wyciskania odbywa się automatycznie. Podobnie jak i w poprzednich przypadkach, sprzęt również charakteryzuje się doskonałym wyglądem.

Miejsce 1: Wyciskarka Eldom PJ400

Na pierwszym miejscu w naszym zestawieniu znalazła się wyciskarka Eldom PJ400, która charakteryzuje się tym, że nie tnie, a także nie ściera wszelkich produktów. Ma za zadanie zgniatanie i miażdzenie, a następnie przeciskanie przez sito. W konsekwencji soki są pyszne i bogate w minerały i witaminy. Urządzenie działa bardzo cicho, a dodatkowo jest banalnie proste w obsłudze, dlatego też poradzą sobie z nim osoby o niskim zaawansowaniu technologicznym. Całość prezentuje się doskonale i pasuje właściwie do każdej kuchni.

Więcej na hurompolska.pl

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz