img

Unowocześnij swój internetowy sklep z kosmetykami dzięki Inteligentnemu Modułowi Analizy Twarzy

Zaskocz swoich klientów, oferując im doradztwo, jakiego się nie spodziewali, a na jakie zasługują. Wtyczka IMAT zrewolucjonizuje Twój sklep i w kilka sekund pomoże klientowi wybrać najlepszy produkt. To nowoczesna inteligentna technologia, która w paru prostych krokach przeanalizuje rodzaj i kolor skóry, by na tej podstawie zarekomendować najlepszy, najbardziej trafiony kosmetyk do twarzy.

Potrzeba matką wynalazków – inteligentna technologia a popularność Twojego sklepu internetowego

Dzisiaj, aby wyróżnić się na rynku, musisz wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta, a nawet z wyprzedzeniem odgadywać jego myśli. Dzięki temu przyciągniesz do siebie osoby, które szukają kompleksowej obsługi zakupowej bez wychodzenia z domu. Niestety zakupy w internecie – choć bardzo komfortowe – nie dają szansy na skonsultowanie się z doradcą, który rozwieje wątpliwości i pomoże dokonać słusznego wyboru. I właśnie dlatego powstał IMAT – Inteligentny Moduł Analizy Twarzy od firmy Biostage. To wtyczka do każdego sklepu internetowego, która w kilka sekund wykona analizę skóry online – sprawdzając między innymi rodzaj i kolor cery – a następnie dobierze i poleci idealny produkt, dopasowany indywidualnie do potrzeb klienta.

Co zyskasz, wybierając IMAT do swojego sklepu internetowego?

Przede wszystkim lojalnych klientów, którzy docenią profesjonalne doradztwo – w dodsatku otrzymane po zaledwie kilku kliknięciach. Algorytmy AI i ML przeanalizują zdjęcie twarzy, by ocenić kolor i rodzaj skóry, a następnie wykorzystają zdobytą na tej podstawie wiedzę, by wybrać najlepszy kosmetyk z bazy Twoich produktów i doradzić to, co będzie najkorzystniejsze. A to sprawi, że grupa Twoich lojalnych klientów stale będzie się rozszerzać, a kto raz coś u Ciebie kupi – będzie wracał. Szczególnie że intuicyjny interfejs jest zaprojektowany tak, by zaoferować jak najlepsze doświadczenie.

Wybierz się do kosmetyczki… bez wychodzenia z domu. Moduł IMAT gwarantuje przyjemne doświadczenie porównywalne do wizyty u najlepszego specjalisty. W kilku prostych i gwarantujących bezpieczeństwo krokach dobierzesz kosmetyk pasujący do rodzaju i koloru skóry. A Twoja skóra będzie Ci wdzięczna!

IMAT – nowoczesne rozwiązanie w służbie innowacyjnego biznesu

W firmie Biostage.pl wiemy, jak ważne są innowacje w biznesie. Dlatego zaproponowaliśmy proste rozwiązanie na zwiększenie satysfakcji zakupowej klientów i zintensyfikowanie sprzedaży w sklepie internetowym. Nasz moduł analizujący twarz to korzystny, atrakcyjny i bardzo nowoczesny sposób na to, by klient poczuł się doceniony i zaopiekowany. To może być Twój as w rękawie, największy atut w czasach, kiedy każdemu zależy nie tylko jakości produktu, lecz także na podejściu do klienta.

Artykuł partnera

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz