img

6 wskazówek dla Pań, które chcą zostać boginiami seksu

Uwodzicielska, namiętna, kochająca seks i znająca swoje ciało, taka jest bogini seksu. Każda kobieta chciałaby nią być. Wystarczy zastosować się do tych sześciu rad, aby w pełni cieszyć się seksem i być jego  prawdziwą mistrzynią.

Znaj swoje ciało i nie wstydź się go

Nie ważne, czy masz kilka kilogramów za dużo, czy na Twoim ciele są rozstępy, bądź cellulit. Jeśli zaakceptujesz w pełni swoje niedoskonałości, to będziesz potrafiła maksymalnie wykorzystać swój seksualny potencjał. Może masz piękne, długie nogi? A może jędrny biust? Podkreśl swoje atuty, zauważ, że jesteś atrakcyjna. Dzięki temu staniesz się pewna siebie, mężczyźni wyczuwają zakompleksione kobiety, nie są one dobrymi kochankami, bo zamiast na przyjemności skupiają się na niedoskonałościach swojego ciała i tym, jak je ukryć.

Spełniaj pragnienia swojego mężczyzny

Nie bój się spełniać fantazji partnera, pytaj go o nie i próbujcie czegoś nowego. Dbaj o niego i pokaż mu, że doskonale wiesz jak doprowadzić go do szaleństwa. Nie gódź się na wszystko, jednak myśl o nim i nie zamykaj się na jego zdanie, opinie, nowe doznania.

Satysfakcja z seksu

Znaj swoje potrzeby i granice

Abyś była boginią seksu, musisz być z niego zadowolona. Poznaj swoje ciało i dąż do tego, aby w pełni zaspokajać swoje potrzeby, mów o tym partnerowi, a czasem pokaż mu, że Ty też potrafisz rządzić. 

Doceń mężczyznę

Chwal i doceniaj partnera, to go zmotywuje do większych starań, mężczyźni uwielbiają pochwały i potrafią na nie zapracować.

Nie myśl za dużo

Nie myśl o niczym innym niż seks, gdy będziesz się kochać ze swoim partnerem. Skup się na przyjemności i nie rozpraszaj się.

Pół na pół

Dawaj i bierz, czyli dbaj o swojego partnera, ale oczekuj, by także spełniał Twoje pragnienia.

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz