img

Zabawa w łóżku na ostro, czyli zestawy BDSM bez tajemnic

​Zestawy BDSM sprawią, że wasze życie seksualne będzie przyjemne, zabawne i różnorodne. Szczypta dominacji, odrobina uległości i garść pikanterii wzniecą żar. Odkryjecie wzajemne podniecenie, a radość z seksu będzie na wyciągnięcie ręki.

  1. 1. Coś nowego i podniecającego, czyli zestawy BDSM
  2. 2. BDSM, dla każdego coś intymnego
  3. 3. Soft bondage na start
  4. 4. Coś nowego i podniecającego, czyli zestawy BDSM
  5. 5. Wiąż, krępuj i zniewalaj
  6. 6. Klaps w pełni kontrolowany

Jeszcze niedawno kobieta w łóżku miała być stroną mniej aktywną i bardziej uległą. Inicjatorem seksualnych zabaw był mężczyzna. To on narzucał tempo i charakter seksualnych zabaw. Na szczęście wiele się już zmieniło i każde z kochanków może rzucić drugiego na kolana, rozdając karty sensualnej gry. Nieprzyzwoicie podniecające zestawy BDSM to coś intrygującego i nowego. Choć samo słowo brzmi niczym nazwa drużyny sportowej, to jest to skrót, który określa zabawę w sypialni za pomocą dominacji i uległości. Dwa elementy, które kręcą niemal każdego. Subtelna gra, która wyniesie seksualność na wyższy poziom.

BDSM, dla każdego coś intymnego

W BDSM jest kilka poziomów zaangażowania, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na początek wystarczy zamknąć oczy. Doskonała do sypialnianych igraszek będzie opaska na oczy. Seksowna i koronkowa, a może skórzana i w pełni zakrywająca? Wybór należy do Was! Intymną zabawę z zestawem BDSM możecie również zacząć od wydawania rozkazów. Patrząc prosto w oczy wysyłacie sygnał, że tym razem będzie inaczej. Wbrew pozorom, zabawa z BDSM, sprawdzi się zarówno dla pewnych siebie kochanków, jak i osób nieśmiałych. Znajdą tu przestrzeń, w której otworzą się na swoją seksualność. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, może wejść w silną, pewną siebie, aktywną rolę. Warto pamiętać, aby osoba dominująca i wydająca rozkazy, troszczyła się o przyjemność kochanka.

Soft bondage na start

BDSM może kojarzyć się z ciężkimi skórzanymi kajdanami i obrożami, które początkowo nie przekonują każdego. Na szczęście na rynku pojawiło się wiele alternatyw i ciekawych propozycji dla par rozpoczynających zabawę z BDSM. Wśród ofert na Allegro znajdziecie mnóstwo gadżetów idealnych do soft bondage. Zaopatrzycie się w gotowe zestawy zawierające satynowe kajdanki, koronkowe opaski na oczy, a nawet packi, będące niedocenianym gadżetem erotycznym. Możecie również stworzyć swój własny zestaw BDSM, kupując poszczególne produkty, lub zacząć od tego co macie we własnej szafie. Nadadzą się krawaty, paski i szale.

Wiąż, krępuj i zniewalaj

Zestawy BDSM dość mocno skupiają się na krępowaniu rąk i nóg. Wybór ofert jest ogromny. Od klasycznych, skórzanych lub metalowych kajdanek, przez aksamitne i jedwabne, aż po kajdanki z metalową rozpórką. Dużą popularnością cieszą się kajdanki wyglądające jak ozdobne bransoletki. Wśród ofert na Allegro możecie znaleźć kajdanki w stylu Bijoux, perłowe i błyszczące, będące jednocześnie ozdobą oraz zapowiedzią wyjątkowych chwil w łóżku. Ciekawą alternatywą są również kajdanki, które można przymocować na drzwiach. Wywołują niesamowite emocje i dają pełną kontrolę nad partnerem. Warto zaopatrzyć się także w zestawy do wiązania na łóżku. Montowane do ramy lub materaca pozwolą skrępować ciało kochanka i doprowadzić go na skraj rozkoszy.

Klaps w pełni kontrolowany

Klapsy są elementem erotycznych zabaw. Jednak w tym przypadku mocniej wcale nie znaczy lepiej. Pejcze i packi to kolejne elementy tworzące zestawy BDSM. Umiejętnie używane dostarczą ogrom pozytywnych emocji i mocnych doznań seksualnych. Jak we wszystkim, ważne są poszczególne etapy. Na początek można zacząć od delikatnego głaskania całego ciała. Świetnie sprawdzi się do tego pejcz. Po chwili można wprowadzić już lekkie klepnięcia z naprzemiennym, delikatnym dotykiem. Kiedy ciała obojga partnerów są już rozgrzane i mocno podniecone możecie wprowadzić serie mocniejszych uderzeń w pośladki i uda. Ten dodatkowy element erotycznej gry rozgrzeje was do granic możliwości i sprawi, że zapragniecie więcej.   

Artykuł sponsorowany

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz