img

By zadbać o męskość

Nie ulega wątpliwości, że niezwykle ważną sferą życia w życiu i kobiet, i mężczyzn jest seks. Pozwala on przede wszystkim zbudować bliskość, relację a także trwały związek. Z drugiej strony przewlekły stres, presja a także własne oczekiwania często powodują, że właśnie w tej materii mamy coraz więcej problemów. Na współczesnych mężczyznach ciąży ogromna odpowiedzialność, a szybkie tempo, przyjmowane leki czy też niehigieniczny tryb życia mogą prowadzić do szeroko pojętych zaburzeń erekcji. Jest to problem, o którym panowie nie chcą rozmawiać. W pewien sposób staje się on zaprzeczeniem szeroko pojmowanej męskości, więc nawet korzystanie z pomocy specjalisty staje się wstydliwe. Być może właśnie dlatego najczęściej panowie sięgają po różnego rodzaju środki farmakologiczne. Zobacz, kiedy dane specyfiki mogą pomóc.

Pomoc z apteki

Jest wiele środków, które mogą pomóc poradzić sobie z problemami z potencją. To oczywiście bardzo szeroki termin, ponieważ samych przyczyn tego typu zaburzeń może być bardzo dużo, a tabletka nie jest rozwiązaniem ich wszystkich. Przede wszystkim popularna Kamagra nie zadziała wtedy, gdy trudności są wywołane czynnikami natury psychicznej. W takim wypadku jedyną opcją może być wsparcie specjalisty oraz udział w psychoterapii. Tę dodatkowo mogą wspomóc leki, a po osiągnięciu określonego poziomu mogą poprawić komfort życia seksualnego oraz zapewnić satysfakcję. Popularne środki na potencję wykorzystują składniki aktywne. Ilość i różnorodność preparatów z roku na rok jest coraz większa, co zdaje się potwierdzać tezę, że wielu panów ma problemy tej materii.

Jak działają preparaty na potencję?

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych środków na potencję jest oczywiście kultowa niebieska tabletka, czyli Viagra. Od kilku lat na rynku pojawia się jednak szereg innych produktów bazujących na tych samych lub też podobnych substancjach aktywnych. W praktyce okazuje się, że ich działanie jest oceniane bardzo subiektywnie i dlatego wielu panów testuje różne preparaty, by zobaczyć, który z nich będzie działać najlepiej. Wiele w tej materii zależy od wrażliwości organizmu, jak i na przykład metabolizmu. Znalezienie odpowiedniego preparatu jest jednakże w pewnym sensie gwarancją sukcesu, a tym samym z danymi tabletkami się panowie nie rozstają.

Lekarstwo na różne problemy

Niepowodzenia w życiu erotycznym w bardzo prosty sposób mogą się przenieść na inne problemy – na przykład relacje w związku, życie towarzyskie czy też nawet problemy zdrowotne związane z przewlekłym stresem. Szacuje się, że problem wcale nie należy do rzadkości i dotyka około 80% panów po czterdziestym roku życia, a to w samej Polsce około 3,5 miliona mężczyzn. Większość z nich nie korzysta z pomocy specjalistów i wybiera preparaty, które w jakiś sposób pozwalają poradzić sobie z trudnościami.

 

Artykuł sponsorowany

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz