img

Markowe ubrania i buty bez wydawania fortuny?

Dobre, markowe ubrania mają wiele zalet. Są modne i zwykle mają ponadczasowy lub bardzo nowoczesny, ciekawy wygląd. Pozwalają więc zbudować własny styl w oparciu o bieżące trendy. Markowe ubrania bywają też często o wiele bardziej trwałe od zwykłego, sieciówkowego asortymentu. Stanowią więc dobrą odpowiedź na problemy z poprzekręcanymi szwami czy spodniami rozpadającymi się po dwóch praniach. Niestety, ich poważnym minusem jest cena – adekwatna do jakości wykonania, jednak wciąż wysoka i nadwyrężająca portfel. W jaki sposób można upolować taniej markowe ubrania oraz buty, nie spędzając przy tym mnóstwa czasu na chodzenie po sklepach i polowanie?

Sezonowe wyprzedaże w stacjonarnych sklepach

Pierwszym i najpopularniejszym sposobem jest śledzenie sezonowych wyprzedaży w sklepach stacjonarnych poszczególnych marek. W ten sposób można kupić pełnowartościowe ubrania z kończących się serii nawet za 30% ich początkowej ceny. Sprawdź shumee bon rabatowy Najlepiej odwiedzać sklepy w poszukiwaniu takich obniżek w okolicach świąt (idealnie w Czarny Piątek). Choć ten sposób jest wybierany chętnie i często, nie zawsze jest tak idealny, jak mogłoby się zdawać. Jakie minusy ma śledzenie stacjonarnych wyprzedaży?

Przede wszystkim, takie polowania pochłaniają sporo czasu. Wymaga to częstego bywania w centrach handlowych, co nie dla każdego stanowi atrakcyjną formę spędzania czasu. Jeśli trwa wielka wyprzedaż, sklepy raczej nie bywają puste – przeważnie są zatłoczone, więc odwiedziny w nich wiążą się z długim poszukiwaniem miejsca parkingowego, ze znoszeniem tłumów i kolejek.

W czasie wyprzedaży brakuje też najpopularniejszych rozmiarów. Niestety, M-ki i L-ki rozchodzą się błyskawicznie, a na wieszakach zostają ubrania piękne, dobrze wykonane i bardzo korzystne cenowo, ale kompletnie niepasujące. Takie polowanie wymaga więc wprawy i determinacji.

Warto też przyjrzeć się produktom najmocniej przecenionym – zwykle nie są wprawdzie uszkodzone, jednak mogą pochodzić nawet sprzed kilku sezonów. To nie przeszkadza klientom, którzy kupują markowe ubrania i buty dla trwałości, jednak może zniechęcać tych podążających za modą.

Internetowe rabaty i kupony

Dla tych, którzy nie chcą poświęcać czasu i energii na chodzenie po sklepach, przymierzanie i polowanie na rozmiar, powstały takie strony internetowe, jak kodyrabatowe.pl. Internet to świetne miejsce do szukania okazji zakupowych – zwłaszcza dziś, gdy zakupy za pośrednictwem sieci stają się coraz popularniejsze. Kody rabatowe i kupony dostępne na specjalnych stronach można wykorzystać w czasie zakupów online, bez tłumów, kolejek i stresu. Zainteresuje Cię bon intimissimi

Newslettery – warto być na bieżąco

Zwykle unikamy zapisywania się do newsletterów jak ognia. Boimy się zostać zarzuceni informacjami i reklamami. Warto podejść do tego rozsądnie i świadomie, wybierając tylko te newslettery, które mogą się na coś przydać. Ulubione marki wysyłające informacje o zniżkach na bieżąco? To bardzo korzystny układ. Wprawdzie raczej nie pozwoli kupić nowego asortymentu o połowę taniej, może jednak zaoferować atrakcyjne zniżki.

 

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz