img

Jak sprawdzić opinie o sklepach z obuwiem i odzieżą?

Coraz więcej osób korzysta z możliwości zakupu ubrań oraz butów za pomocą sklepów internetowych. Jest to bardzo wygodny sposób na robienie zakupów. Po pierwsze unikamy tłumów w centrach handlowych, często ceny w sklepach internetowych są niższe, a dostawa coraz częściej jest pokrywana przez sklep internetowy. Dodatkowo wszystko możemy przymierzyć w zaciszu swojego domu i mamy określony czas na zwrot towaru. Oczywiście zdarzają się wpadki, coś nie wygląda na żywo tak samo dobrze jak w sklepie internetowym lub okazuje się, że to co miało być rozmiarem M jest tak naprawdę bardzo małe. Wiele osób boi się zakupów w internecie szczególnie jeśli chodzi o buty. W sklepie możemy wszystko przymierzyć, zobaczyć czy nic nas nie obciera. Na szczęście coraz więcej sklepów internetowych ma przyjazną politykę zwrotów towarów. Często kurier przychodzi do nas do domu, po odbiór towaru do zwrotu. Wszystkie dokumenty potrzebne do zwrotu czekają już na nas w paczce z zamówionym towarem. Takie udogodnienia czekają na nas jednak tylko w większych i bardzo popularnych sklepach internetowych.

Jak sprawdzić wiarygodność sklepu z obuwiem i odzieżą?

Pierwszą prostą metodą sprawdzenie wiarygodności sklepu internetowego jest poszukanie na stronie danych firmy, a następnie wyszukanie danej firmy w CEIDG. Jeśli na stronie nie ma danych firmowych, powinniśmy wstrzymać się od zakupów. Kolejnym ostrzeżeniem powinien być dla nas brak danej firmy w CEIDG. Może to oznacza,  że dana firma po prostu nie istnieje, a co za tym idzie dane na stronie są nieprawdziwe. W tym przypadku także lepiej wybrać inne miejsce.

Jeśli znaleźliśmy dane firmy na stronie i znajduje się ona w CEIDG, możemy przystąpić do sprawdzenia opinii na temat danego sklepu internetowego. Często opinie klientów znajdziemy na stronie sklepu. Uważaj jednak, tam będą wyeksponowane jedynie te pozytywne komentarze. Nikt przecież nie chce dzielić się złym zdaniem na swój temat, tym bardziej na własnej stronie internetowej. Dobrym portalem do szukania opinii o sklepach internetowych z obuwiem i odzieżą jest: https://opinie.pinbook.pl/obuwie-i-odziez

Znajdziesz tutaj nie tylko opinie na temat sklepów internetowych z danymi produktami, ale także wiele ciekawych komentarzy na temat sklepów stacjonarnych.

Możesz także wpisać nazwę firmy, bądź sklepu internetowego w wyszukiwarkę. W ten sposób także możesz dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy. Oczywiście opinie mogą być fałszywe. Należy o tym pamiętać i dokładnie przeczytać wszystko co znajdziemy.

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz