img

Sposoby na zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji to jeden z najbardziej wstydliwych i przykrych męskich dolegliwości. Mogą one wynikać z wielu przyczyn, wśród których najczęściej wymienia się przemęczenie i stres. Choć w takiej sytuacji konieczna jest zmiana trybu życia, to istnieją do kupienia w aptece preparaty, które skutecznie wspomagają erekcję i pozwalają nadal cieszyć się udanym życiem intymnym.

Farmaceutyki w służbie męskości

Choć problemy z potencją dotykają wielu mężczyzn, to uchodzą za problem bardzo wstydliwy i skutecznie obniżają pewność siebie. Frustracja z powodu kłopotów intymnych dotyka wówczas także kobiety, które często obwiniają się o zaistniałą sytuację. Jest to jednak błędne myślenie, które może doprowadzić do ochłodzenia relacji partnerów, a niekiedy nawet do zaniechania życia seksualnego.

Na szczęście postępujący rozwój medycyny sprawił, że w aptekach dostępne są środki na potencję, na przykład Maxon https://www.apteka-melissa.pl/produkt/maxon-active-25-mg-4-tabletki,18575.html, które przed planowanym stosunkiem wspomagają rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, powodując zwiększenie napływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Dzięki temu możliwe jest odbycie pełnego stosunku i prowadzenie satysfakcjonującego życia intymnego. Należy jednak zachować szczególną ostrożność w kupowaniu środków na potencję, ponieważ czarny rynek pełen jest różnego rodzaju preparatów, które są niebezpieczne dla zdrowia i potrafią w dłuższej perspektywie przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego dobry lek należy kupować jedynie w aptece, która posiada niezbędna pozwolenia, a leki przechowywane są w prawidłowy sposób.

Domowe sposoby na erekcję

W przypadku kłopotów z erekcją warto przyjrzeć się trybowi życia. Niestety przemęczenie, niezdrowa dieta, stres czy siedzący tryb życia odbijają się na całym ciele, także na funkcjach seksualnych. Dlatego oprócz zażywania preparatów na potencję, każdy mężczyzna zmagający się z tym problemem, powinien wprowadzić kilka nawyków do swojego życia.

  • Aktywność fizyczna, która zwiększa witalność organizmu oraz wydzielanie testosteronu, odpowiadającego bezpośrednio za potencję.
  • Ćwiczenie mięśni Kegla. Są to mięśnie odpowiadające za ruch penisa w trakcie erekcji. Pozwalają one przedłużyć stosunek i kontrolować moment wytrysku. Najprostszym ćwiczeniem jest ich zaciskanie i rozluźnianie a można je wyczuć podczas powstrzymywania strumienia moczu.
  • Dieta bogata w zdrowe tłuszcze, cynk, selen i witaminy E i B6. Warto więc sięgać po takie potrawy jak awokado, kakao, łosoś, ostrygi, warzywa, owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe, sezam, czy przyprawy takie jak imbir i papryczka chili, zwiększające ukrwienie.

Odpowiednie leki i zdrowy tryb życia powinny skutecznie wygrać z problemami z erekcją, natomiast brak jakichkolwiek działań w kierunku poprawy kondycji fizycznej i zdrowia, może nawet doprowadzić do długotrwałej impotencji. Warto również zgłosić się do lekarza, który wykluczy przyczyny zdrowotne zaistniałej sytuacji.

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja

sekretciala.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz